فرصت‌های شغلی

استخدام بازاریاب تصفیه آب

استخدام بازاریاب تصفیه آب

شرکت سیستم های تصفیه آب آریا، به منظور تکمیل کادر فروش خود، از علاقه مندان و متخصصان در حوزه فروش دعوت به همکاری می نماید.
شرکت آریا در همه استان‌ها از خانم ها و آقایانی که در زمینه بازاریابی تبحر و سابقه کافی دارند، دعوت می کند که ضمن بازدید از سایت و مراکز فروش ما، شرایط ذیل را به دقت مطالعه نموده و در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند.

استخدام کارشناس فنی تصفیه آب

شرکت تصفیه آب آریا، به منظور تکمیل کادر فنی خود در سراسر کشور، از بین علاقه مندان به کار فنی دعوت به همکاری می نماید. شرکت تصفیه آب آریا قصد دارد امور نصب دستگاه تصفیه آب و سرویس تصفیه آب خانگی را به صورت پاره وقت به فرد مناسب واگذار نماید. از همه علاقه مندان به کار فنی دعوت می کند که ضمن بازدید از سایت ما، شرایط ذیل را به دقت مطالعه نموده و در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند.

استخدام سرویسکار تصفیه آب
استخدام بازاریاب تلفنی تصفیه آب

استخدام بازاریاب تلفنی

شرکت سیستم های تصفیه آب آریا، به منظور تکمیل کادر فروش خود، از علاقه مندان و متخصصان در حوزه فروش دعوت به همکاری می نماید.
شرکت تصفیه آب آریا در تمامی استانهای کشور و تمامی شهرها از خانم های محترمی که در زمینه بازاریابی تلفنی تبحر و سابقه کافی دارند، دعوت می کند که ضمن بازدید از سایت و مراکز فروش ما، شرایط ذیل را به دقت مطالعه نموده و در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند.

استخدام مترجم غیر حضوری

شرکت تصفیه آب آریا ، در نظر دارد جهت ترجمه متون انگلیسی، با چند مترجم زبان انگلیسی وارد همکاری شود.
شرکت تصفیه آب آریا در سراسر ایران از خانم ها و آقایان محترمی که در زمینه ترجمه زبان انگلیسی تبحر و سابقه کافی دارند، دعوت می کند که ضمن بازدید از سایت ما، شرایط ذیل را به دقت مطالعه نموده و در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند.

استخدام مترجم تصفیه آب