کاربران گرامی، کلیه‌ی قیمت‌ها و موجودی وب‌سایت بروز می‌باشند، با خیال راحت خرید کنید!

فرصت های همکاری

هیچ مرزی نیست؛ آماده اید؟

ما در تصفیه آب یک خانواده‌ بزرگ و پویا هستیم؛ دوست دارید در کدام بخش از این خانواده اثرگذار باشید؟ جواب شما هرچه باشد، در هر حال با فضایی خلاق و پرجنب‌وجوش سروکار دارید که می‌توانید در آن یک ایده‌پرداز خوش‌فکر باشید. اینجا همه‌ ما این فرصت را داریم تا پابه‌پای کسانی که بهترین‌های رشته‌ خود هستند، برای اثرگذار بودن در جامعه تلاش کنیم.

ارزش‌های ما، هویت ما

ارزش‌های فروشگاه تصفیه آب ستون‌هایی هستند که زندگی کاری ما روی آن‌ها استوار شده است؛ ارزش‌هایی که با دقت و حساسیت زیادی انتخاب شده‌‌اند. بر اساس همین ارزش‌ها، هر اتفاق و فعالیت تازه در فروشگاه تصفیه آب هویتی جدید و ناب پیدا می‌کند. ما در فروشگاه تصفیه آب با همراهی هم این ارزش‌ها را محقق می‌کنیم و برای پایبندی به آنها مشوق همدیگر هستیم.

کارگروهی

اشتیاق برای تعالی

مشتری محوری

نتیجه‌گرایی

فرصت‌های همکاری

فرصت‌هایی برای اینکه رویاهای خودتان را بسازید.

استخدام بازاریاب تصفیه آب

حضوری / قم

استخدام کارشناس فنی تصفیه آب

حضوری / قم

استخدام بازاریاب تلفنی

حضوری / قم

استخدام مترجم حضوری

حضوری / قم

فرایند جذب در فروشگاه تصفیه آب

تطابق با شرایط کیفی

تطابق با فرهنگ سازمانی

تطابق دانش تخصصی

توافق‌های مالی

صحت سوابق شغلی

شروع همکاری

استخدام کارشناس فنی تصفیه آب

شرکت تصفیه آب آریا، به منظور تکمیل کادر فنی خود در سراسر کشور، از بین علاقه مندان به کار فنی دعوت به همکاری می نماید. شرکت تصفیه آب آریا قصد دارد امور نصب دستگاه تصفیه آب و سرویس تصفیه آب خانگی را به صورت پاره وقت به فرد مناسب واگذار نماید. از همه علاقه مندان به کار فنی دعوت می کند که ضمن بازدید از سایت ما، شرایط ذیل را به دقت مطالعه نموده و در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند.