منو

ثبت گارانتی آریا صنعت

شرایط عمومی گارانتی محصولات آریا صنعت

ثبت گارانتی در شرکت آریا صنعت، به منزله ی تایید مطالعه و قبول شرایط مندرج در سایت آریا صنعت است. این شرایط مطابق با شرایط مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان و مرجع تایید گارانتی یعنی اتحادیه ی فناوران تهران است. این شرایط برای تمامی محصولات تحت پوشش ضمانت شرکت است و شرایط خاص مربوط به هر نوع و دسته ی محصول جداگانه و در بندهای دیگر ذکر شده است. ارائه کارت گارانتی جهت استفاده از گارانتی کالا الزامی است و زمان انقضاء گارانتی بر اساس تاریخ درج شده در آن محاسبه می گردد. مخدوش یا پاره شدن کارت گارانتی یا هر یک از برچسب های شناسایی کالا، سریال، هولوگرام، بارکد، موجب ابطال گارانتی می گردد.

شماره سریال گارانتی درج شده بر روی محصول خود را داخل باکس شماره سریال وارد کنید.

توجه داشته باشید! با توجه به بروزرسانی سیستم ضمانت آریا صنعت ، در صورت دریافت خطا، از شماره سریال خود محصول که پشت یا زیر آن درج شده استفاده نمایید. ثبت گارانتی به منزله ی تایید خواندن و موافقت با شرایط گارانتی است.

[warranty_check_lookup]

تعهدات گارانتی طلایی آریا سرویس

کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
تصفیه آب
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.

شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در پارس کالا بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان پارس کالا، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.

در صورتی که از خرید خود منصرف شوید تصفیه آب در کمترین زمان ممکن مبلغ را به شماره کارت شما برگشت می دهد. مهم است که شماره کارت به نام مالک حساب کاربری ثبت داشته باشید

کلیه مکاتبات تصفیه آب با آدرس ایمیل شما انجام می شود.

شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
تصفیه آب